Lato - stawy
Nowy Rok 2016
Nordic - Działkowa
Dzień Pracownika Socjalnego
Wycieczka do Wrocławia
Na polanie
Nordic listopadowy
Rajd rowerowy
Podsumowanie projektu
Rajd do ZOO

Seniorzy na wakacjach

dwcho włącz . Opublikowano w Turystyka

     Wyjechaliśmy na wakacje po koniec maja w kurtkach, w miarę jak zbliżaliśmy się do Mrzeżyna dzień się rozjaśnił i Mrzeżyno powitało nas bezchmurnym niebem. Po obiedzie rozlokowaliśmy się w pokojach wcześniej przydzielonych przez kol. Renię. Wieczorem poszliśmy na wspaniały krwawo- pomarańczowy zachód słońca.( oglądaliśmy go częściej). Morze spokojne, niebieskie a słonko ogrzewało piasek na plaży, na której spędzaliśmy długie godziny.

     Gospodarze " PERŁY" serwowali nam trzy różnorodne posiłki dziennie a także wieczór przy ognisku, na którym piekliśmy kiełbaski. Podczas tego wieczoru koleżanki z zespołu Olszyna ( obecne w 50% ) umilały czas wspaniałym śpiewem. Potem był wieczorek powitalny przy muzyce w wykonaniu p. Szymona, a także uroczysta kolacja  z ogromnym tortem i lampką szampana na cześć dwóch koleżanek (Oli i Irki), które maiły urodziny (była to niespodzianka od naszej organizatorki).

     Czas spędzaliśmy na długich spacerach nad morzem (brodząc po wodzie), a także po mieście. Niektórzy uczestnicy jeździli rowerami lub uskuteczniali długie kilometry z kijkami. Na placu przed budynkiem były ławeczki z parasolami, klomby z kwiatami i roślinami zielonymi, a pod kasztanem toczyły się zaciekłe rozgrywki RUMMIKUBA. W altance przy dużym ekranie panowie oglądali mecze koszykówki.

     Na zakończenie wyjazdu odbył się uroczysty wieczór pożegnalny, na którym z okazji swoich urodzin Piotr zafundował wszystkim pyszne desery i oczywiście lampkę szampana. Czas szybko płynął, beztrosko i miło. Do następnego również dobrze zorganizowanego i przyjemnego pobytu nad morzem.

Danuta Banaszczyk – KMD Stokrotki

wakacje2019 1 wakacje2019 2 wakacje2019 3 wakacje2019 4

Logo Projektu

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej