Lato - stawy
Nowy Rok 2016
Nordic - Działkowa
Dzień Pracownika Socjalnego
Wycieczka do Wrocławia
Na polanie
Nordic listopadowy
Rajd rowerowy
Podsumowanie projektu
Rajd do ZOO

Plan Zajęć KMD

W.R włącz . Opublikowano w Plan Zajęć

 

 

Centrum Aktywności Seniora - ul. Piaski 4 (I piętro)

Poniedziałek

10.00 - 11.00 Gimnastyka

10.00 Kręgle Grupa A (Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji) (zajęcia w 1 poniedziałek miesiąca, obowiązują zapisy pod numerem 505 912 370)

11.15 Kręgle Grupa B  (Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji) (zajęcia w 1 poniedziałek miesiąca, obowiązują zapisy pod numerem 505 912 370)

16:20 - 17:15 Aerobik

Wtorek

7.45 - 8.30 Aqua Aerobik gr. A

10.00 -12.00 Nordic Walking

10.00 - 12.30 Dyskusyjny Klub Filmowy

13.00 - 15.00  Warsztaty malarskie

Środa

10.00 - 12.00 Brydż

12.00 - 14.00 Tenis Stołowy

14.00 – 16.00 Klub "Książkowe Mole" (zajęcia w 1 i 3 środę miesiąca)

Czwartek

10.00 - 11.30  Podróże małe i duże

10.00 – 13.00 Gry Planszowe

13.00 - 13.45 Aqua Aerobik gr. B

11.30 - 13.30  Czwartkowe muzykowanie (zajęcia w ostatni czwartek miesiąca)

13.30 - 15.30  Konsultacje komputerowe (zajęcia w ostatni czwartek miesiąca)

Piątek

7.15 - 8.00  Aqua Aerobik gr. C

9.30 – 11.30  Grupa Teatralna

11.00 - 12.00  Gimnastyka

11.00 – 12.30 Piosenka jest dobra na wszystko…

12.45 - 14.30 Trening pamięci i gimnastyka mózgu

 

Stokrotki - zajęcia w CAS w Swarzędzu, ul. Piaski 4 (I piętro)

Poniedziałek

12.00 - 14.00 Kulinaria / Akademia Piękna + Relaks

14.00 - 16.00 Trening Pamięci / Plastyka / Nordic Walking

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

 

Jaśminy - os. Czwartaków 14, Swarzędz

Poniedziałek

 

Wtorek

16.00 - 18.00 Muzyka

Środa

 

Czwartek

15.00 - 17.00 Kulinaria / Trening Pamięci / Akademia Piękna / Plastyka

Piątek

 

 

Słoneczny Wiek - os. Cegielskiego 34, Swarzędz

Poniedziałek

15.00 - 17.00 Trening Pamięci / Kulinaria

Wtorek

15.30 - 17.00 Podróże Małe i Duże

Środa

12.30 - 14.30 Gimnastyka / Gry Edukacyjne / Trening Autogenny

Czwartek

 

Piątek

14.30 - 17.00 Dyskusyjny Klub Filmowy

17.00 - 19.00 Muzyka

 

Amorki - ul. Działkowa 61A, Swarzędz

Poniedziałek

9.00 – 10.00 Trening pamięci/ Plastyka/ Nordic Walking (2,3,4 poniedziałek miesiąca)

10.00 – 11.30 Z komputerem za pan brat (2,3,4 poniedziałek miesiąca)

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

 

Jaskółki - Wierzonka (świetlica wiejska)

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

15:30 - 17:00 Nordic Walking / Plastyka / Trening Pamięci (zajęcia w 1, 2 i 3 czwartek miesiąca)

Piątek

 

 

Wesoła Paczka - Paczkowo (świetlica Zespołu Szkół w Paczkowie)

Poniedziałek

 

Wtorek

15.00 - 17.00 Nordic Walking / Plastyka

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

 

Gadu Gadu - Zalasewo (świetlica wiejska, ul Kórnicka 220)

Poniedziałek

17:40 - 18:30 Aerobik

Wtorek

 

Środa

9:00 - 12:00 Nordic Walking / Plastyka / Trening Pamięci / Gimnastyka / Akademia Piękna

Czwartek

 

Piątek

 

 

Pod Kasztanami - Uzarzewo (świetlica wiejska)

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

13.00 - 15.00 Nordic Walking / Plastyka / Trening Pamięci (zajęcia w 1, 2 i 3 czwartek miesiąca)

19:00 - 20:00 Aerobik

Piątek

 

 

Pod Lasem - sala przy kościele (ul. Staszica 20B)

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

9:00 - 12:00 Dyskusyjny Klub Filmowy / Nordic Walking / Plastyka / Trening Pamięci / Podróże małe i duże

Czwartek

 
   

 

 

Promyk - Jasin (świetlica wiejska)

Poniedziałek

 16.30 - 18.30 Zajęcia muzyczne

Wtorek

 18.20 -19.20 Aerobik

Środa

15.00 - 17.00 Nordic Walking/ Gimnastyka/ Akademia Piękna/ Trening relaksacyjny/ Podróże Małe i Duże/ Dyskusyjny Klub Filmowy/ Trening pamięci/ Plastyka

Czwartek

 
 Piątek  

 

Kontakt do Klubów: Centrum Aktywności Seniora 61 651 26 53 wewnętrzny 34

 

 

Logo Projektu

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej