Lato - stawy
Nowy Rok 2016
Dzień Pracownika Socjalnego
Wycieczka do Wrocławia
Na polanie
Nordic listopadowy
Rajd rowerowy
Podsumowanie projektu
Rajd do ZOO
Sfajki1

Jak być piękną dzięki CAS

dwcho włącz . Opublikowano w Warsztaty

       Drogie Panie – już nasze Babki mawiały, ze zadbana głowa, ręce i czyste buty, uczynią z najskromniej ubranej kobiety -DAMĘ. I to jest święta prawda obowiązująca do dziś. Jednak dzisiaj możemy osiągnąć więcej. Mamy o „niebo” więcej możliwości, aby dłużej zachować zdrowie, sprawność fizyczną i dobry wygląd. Sprawność – to rower, spacer, basen, gimnastyka, joga no i taniec. Zdrowie – to odpowiednie odżywianie, dbanie o jego jakość, wykonywanie kontrolnych badań lekarskich i korzystanie, w razie potrzeby, z porad specjalistów.

     Praktycznie każdy wie, że będąc zdrowym i sprawnym nasza twarz promienieje. Do tego jeszcze wystarczy zadbać o skórę oczyszczając ją, stosując maseczki, odpowiednie kremy, robiąc masaże. Warto też pozbyć się stresu i odprężyć. Nie jest to mało, ale odpowiednie  zorganizowanie się, nie uczyni powyższych starań niemożliwymi.

      We wszystkim pomagają nam instruktorzy  z Centrum Aktywności Seniora. I tu ukłon w Ich stronę. Dbają o to, byśmy umiały prawidłowo zadbać o swoja kondycje, wygląd, ale i o ducha. Informują nas o wszystkich nowinkach kosmetycznych i nie tylko – abyśmy zatrzymały jak najdłużej młodość.

      Zapraszamy więc wszystkich chętnych do udziału w zajęciach na Akademii Piękna, gdzie bawiąc się dbamy o nasz wizerunek. Polecam z całego serca.

Halina Begier - KMD Stokrotki

jak być 1 jak być 2

Logo Projektu

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej