Lato - stawy
Nowy Rok 2016
Nordic - Działkowa
Dzień Pracownika Socjalnego
Wycieczka do Wrocławia
Na polanie
Nordic listopadowy
Rajd rowerowy
Podsumowanie projektu
Rajd do ZOO

Zabawa z „klasą” propozycja tegorocznej edycji Balu Seniora 2017

W.R włącz . Opublikowano w Kultura

     Swarzędz -dobrze trafiłeś to dewiza działań, jakie są prowadzone na terenie naszego miasta. W Pałacyku pod Lipami sala wiejska została wypełniona po brzegi. 19 października 150 młodych duchem zostało przywitanych przez Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz Mariana Szkudlarka oraz Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Annę Renda. Bal z okazji przypadającego w dniu 20 października Europejskiego Dnia Seniora został otwarty. Tradycją rokrocznie organizowanej imprezy jest przygotowanie programu artystycznego dla odbiorców naszej zabawy. Propozycje te są odpowiedzią na seniorów potrzeby i  zainteresowania.

     W tym roku miłą niespodzianką były najpopularniejsze arie operetkowe w wykonaniu  wokalnego duetu z Teatru Muzycznego w Poznaniu. Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej dołożyli wszelkich starań, by cała oprawa balu była wyjątkowym spotkaniem. Stąd nie zabrakło niepowtarzalnych ozdób, wspólnego biesiadowania  przy tekstach piosenek z lat młodości. Zabawy przy  akompaniamencie p. Szymona i jednego z naszych seniorów p. Eugeniusza cieszyły się uznaniem.  Atmosfera balu nawet następnego dnia była odczuwalna, a ilość podziękowań ze strony seniorów  świadczyła o dobrej zabawie, co zostało zatrzymane w „kadrze”.

Do zobaczenia na następnym balu.

 Małgorzata Pawlik - Ośrodek Pomocy Społecznej

 

bal seniora bal seniora bal seniora bal seniora bal seniora
bal seniora bal seniora bal seniora bal seniora   bal seniora

Logo Projektu

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej