Lato - stawy
Nowy Rok 2016
Nordic - Działkowa
Dzień Pracownika Socjalnego
Wycieczka do Wrocławia
Na polanie
Nordic listopadowy
Rajd rowerowy
Podsumowanie projektu
Rajd do ZOO

Grupa Teatralno-Kabaretowa Sfajki - to fajne babki - podsumowanie

dwcho włącz . Opublikowano w Kultura

     Miesiąc czerwiec dla Sfajek był okresem niezwykle pracowitym. W ramach cotygodniowo odbywających się w Centrum Aktywności Seniora zajęć teatralno-kabaretowych szlifowałyśmy scenariusz pn. Dlaczego nie? Panie wzięły ster w swoje ręce i nawiązały kontakty z domami kultury oraz klubami seniora w Poznaniu. To, co wartościowe przepełnione dobrocią, ale także odważne marzenia  Pań rozbrzmiewało w trakcie występu w Klubie Seniora nr 82, DK Na Pięterku, DK  Na Skarpie. Miłym akcentem były wykonane na zajęciach z instruktorami w KMD Wesoła Paczka podziękowania oraz w KMD Gadu-Gadu upominki z mydełka.

     Publiczność na stojąco oklaskiwała Sfajki, pojawiały się obietnice ze strony oglądających, że sami odważnie będą zdobywać „ własne góry”. Na przekazywane ze sceny pozdrowienia i komplementy ludzie zaczynali się do siebie uśmiechać . W kuluarach sali słowa spektaklu pn. Dlaczego nie stały się przesłaniem dla innych i zachętą do aktywnego spędzania czasu. Poznańscy seniorzy docenili różnorodność naszego przedstawienia i jego uniwersalny charakter.

     Z przyjemnością będziemy kontynuować takie spotkania i z rewizytą do naszego Centrum Aktywności Seniora w Swarzędzu zaprosimy gości z domów kultury i klubów seniora w Poznaniu.

W Swarzędzu dużo się dzieje na płaszczyźnie kulturalnej oraz integracyjnej, dlatego warto do nas przyjechać.  Serdecznie zapraszamy!

Małgorzata Pawlik - CAS

grupa t 1 grupa t 2 grupa t 3

 

Logo Projektu

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej