Plan Zajęć Klubów Młodych Duchem
Wrzosowisko w Bogucinie (świetlica wiejska, ul. Wrzosowa 81) |
|
Poniedziałek |
15.30 – 16.30 Zdrowy kręgosłup/ Pilates/ Fitness |
Wtorek |
|
Środa |
|
Czwartek |
15.00 - 17.00 Plastyka/ Trening pamięci |
Piątek |
Centrum Aktywności Seniora - ul. Piaski 4 (I piętro)
Poniedziałek:
10.00 – 11.00 Gimnastyka
13.30 -15.00 Trening pamięci
Wtorek:
10.00 – 12.00 Nordic Walking
11.00 - 11.45 Aqua Senior Gr 1 (Pływalnia Wodny Raj w Swarzędzu; kontakt 512 052 677)
12.30 – 14.30 Warsztaty malarskie
Środa:
10.00 – 10.45 Aqua Senior Gr.2 (Pływalnia Wodny Raj w Swarzędzu; kontakt 512 052 677)
10.00 – 12.00 Środa Senioralna w Muzeum (w trzecią środę miesiąca; kontakt 504 932 301)
12.30 – 14.30 Zajęcia muzyczne
Czwartek:
ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W KLUBACH MŁODYCH DUCHEM NA TERENIE GMINY SWARZĘDZ
Piątek:
7.15 – 7.55 Aqua Senior Gr.3 (Pływalnia Wodny Raj w Swarzędzu; kontakt 512 052 677)
10.00 – 11.00 Gimnastyka
11.30 – 13.00 Dekoratornia
11.30 – 13.00 Gry planszowe, prasa, książki, rozmowy i wspólnie spędzony czas…
Centrum Międzypokoleniowe „Pogodna” - ul. Kórnicka 110 (wejście od ul. Pogodna 33)
Poniedziałek:
10.30 - 11.30 Zajęcia taneczne -Salsa (Gr. 1)
11.30 – 12.30 Zajęcia taneczne -Salsa (Gr. 2)
Wtorek:
10.00 – 12.00 Trening pamięci
11.00 – 11.45 Aqua-Aerobik Senior Gr 1 (Pływalnia Wodny Raj w Swarzędzu; kontakt 512 052 677)
14.00 – 15.30 Samoobrona
Środa:
10.00 – 10.45 Aqua-Aerobik Senior Gr 2 (Pływalnia Wodny Raj w Swarzędzu; kontakt 512 052 677)
10.00 – 12.00 Spotkanie z kulturą (literaturą, sztuką…)
10.00 – 12.00 Brydż/ Gry planszowe, czytelnia...
10.00 – 12.00 Środa Senioralna w Muzeum (w trzecią środę miesiąca; kontakt 504 932 301)
17.00 – 19.00 „Podróże małe i duże” i nie tylko…
Czwartek:
10.00 – 12.00 Trening pamięci
12.30 – 13.30 Zajęcia taneczne SALSA (gr.3)
Piątek:
7.15 – 8.00 Aqua-Aerobik Senior Gr 3 (Pływalnia Wodny Raj w Swarzędzu; kontakt 512 052 677)
10.00 – 12.00 Dekoratornia (zajęcia plastyczne)
KLUBY MŁODYCH DUCHEM NA TERENIE MIASTA I GMINY SWARZĘDZ
Amorki – Swarzędz, ul. Działkowa 61A
Zapraszamy do Centrum Aktywności Seniora oraz do Centrum Międzypokoleniowego „Pogodna”
Gadu Gadu - Zalasewo (świetlica wiejska, ul Kórnicka 220)
Środa:
10:00 - 12:00 Nordic Walking/ Trening Pamięci
Jaskółki - Wierzonka (świetlica wiejska, ul. Gminna 6A)
czwartek:
12.30 – 14.30 Nordic Walking/ Trening Pamięci
Jaśminy - os. Czwartaków 14, Swarzędz
Zapraszamy do Centrum Aktywności Seniora oraz do Centrum Międzypokoleniowego „Pogodna”
Klub Seniora „Seniorita” – Kobylnica (świetlica wiejska, ul. Poznańska 4)
Czwartek:
17.00 – 19.00 Plastyka/ Trening pamięci/ Zajęcia muzyczne
KMD w Łowęcinie – ul. Owocowa (świetlica wiejska)
Zapraszamy do Centrum Aktywności Seniora oraz do Centrum Międzypokoleniowego „Pogodna”
Pod Kasztanami – Uzarzewo, ul. Akacjowa 14 (świetlica wiejska)
Czwartek:
10.00 – 12.00 Nordic Walking/ Trening Pamięci
Promyk - Jasin (świetlica wiejska, ul. Wrzesińska 152)
Wtorek:
Zajęcia ruchowe:
15.00 – 16.00 I grupa
16.00 – 17.00 II grupa
Czwartek:
17.00 – 19.00 Zajęcia muzyczne
Piątek:
15.00 – 17.00 Trening pamięci
Słoneczny Wiek - os. Cegielskiego 34, Swarzędz
Zapraszamy do Centrum Aktywności Seniora oraz do Centrum Międzypokoleniowego „Pogodna”
Stokrotki - CAS, ul. Piaski 4 (I piętro) Swarzędz
Zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem Centrum Aktywności Seniora
Wesoła Paczka - Paczkowo (świetlica wiejska, ul. Szkolna 16)
Wtorek:
15.00 - 17.00 Nordic Walking / Trening pamięci
Wrzosowisko – Bogucin ul. Wrzosowa 81 (świetlica wiejska)
Zapraszamy do Centrum Aktywności Seniora oraz do Centrum Międzypokoleniowego „Pogodna
W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 504 932 301, 505 912 370, 512 052 677
Kontakt do Klubów: Centrum Aktywności Seniora 61 651 26 53 wewnętrzny 34