Lato - stawy
Nowy Rok 2016
Nordic - Działkowa
Dzień Pracownika Socjalnego
Wycieczka do Wrocławia
Na polanie
Nordic listopadowy
Rajd rowerowy
Podsumowanie projektu
Rajd do ZOO

Nowy cykl spotkań w Centrum Aktywności Seniora

W.R włącz . Opublikowano w Informacje

 

Za nami drugie już spotkanie w Centrum Aktywności Seniora z cyklu „Wybitne kobiety na przestrzeni wieków”. To nowa formuła zajęć prezentująca sylwetki kobiet, które seniorzy cenią i podziwiają. Dzięki pani Lilianie mieliśmy okazję poznać bliżej życiorys i dorobek artystyczny aktorki Ireny Kwiatkowskiej, a pani Maria opowiedziała nam o życiu Marii Konopnickiej i jej skomplikowanych relacjach z otoczeniem. Opowieści wzbogacone o materiały audiowizualne oraz fotografie, dają klubowiczom biorącym udział w spotkaniach, sporą dawkę wiedzy podaną w ciekawej formie.

 

Podróżniczki, pisarki, artystki, lekarki, przywódczynie, naukowczynie - to tylko nieliczne dziedziny, w których spotkać można wyjątkowe kobiety. Przed nami wciąż wiele ciekawych i inspirujących historii zasłużonych kobiet, o których osiągnięciach warto posłuchać. Następne spotkanie już 17 grudnia o godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy.

 

Dominika Bazaniak

Centrum Aktywności Seniora

 

IMG 0819 IMG 0821   IMG 0857  

 

Logo Projektu

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej