Lato - stawy
Nowy Rok 2016
Nordic - Działkowa
Dzień Pracownika Socjalnego
Wycieczka do Wrocławia
Na polanie
Nordic listopadowy
Rajd rowerowy
Podsumowanie projektu
Rajd do ZOO

ZESPÓŁ „JAŚMINY” NA XI PRZEGLĄDZIE MUZYCZNYM ARTYSTÓW III WIEKU

W.R włącz . Opublikowano w Informacje

 

Dnia 27 października zespół wokalny „Jaśminy” wystąpił w KLUBIE MUZYCZNYM B17, znajdującym się na terenie poznańskiego Stadionu Lecha przy ul. Bułgarskiej. Pomysłodawczynią „Marcelińskich spotkań z kulturą”, bo tak brzmi nazwa programu jest p. Jagoda Podleśna, znana wolontariuszka działająca na terenie miasta Poznania. W przeglądzie uczestniczyły trzy zespoły wokalne: Chór Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, Zespół wokalny z Tulec oraz Zespół wokalny Jaśminy ze Swarzędza. Każdy zespół prezentował inny program, co spowodowało, że widzowie z dużym zainteresowaniem słuchali, chwilami nawet tańczyli podczas występów artystów. Wspaniała atmosfera artystyczna, świetne przygotowanie sali, nagłośnienie i lekka trema każdego zespołu spowodowały, że występy zespołów stały się niezapomnianym przeżyciem.

 

Zespół „Jaśminy” stanął na wysokości zadania. 30 minutowy repertuar wymagał od nas dużo pracy, wielu powtórzeń piosenek, pracy z dykcją, pracy z oddechem, interpretacją piosenek, ale warto było na to wszystko poświęcić czas.

 

Po koncercie spotkały nas bardzo miłe słowa, a także propozycje następnych występów. Oczywiście otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom, zaproszenie do udziału w przeglądzie za rok oraz drobny upominek dla każdego artysty. „Jaśminy” przygotowują się już do następnego występu. I bardzo dobrze.

 

Z muzycznym pozdrowieniem

Szymon Dziwisz

Logo Projektu

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej