Lato - stawy
Nowy Rok 2016
Nordic - Działkowa
Dzień Pracownika Socjalnego
Wycieczka do Wrocławia
Na polanie
Nordic listopadowy
Rajd rowerowy
Podsumowanie projektu
Rajd do ZOO

Wykład otwarty na Morasku

W.R włącz . Opublikowano w Informacje

     25 stycznia grupa seniorów z Klubów Młodych Duchem wzięła udział w wykładzie otwartym „Wywieranie wpływu społecznego”, zorganizowanym przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Prof. Piotr Pawełczyk wprowadził nas w tajniki socjotechnicznych zachowań, które wykorzystywane są w marketingu komercyjnym i politycznym, a także na co dzień przez osoby z naszego otoczenia. W celu zobrazowania sposobu wywierania wpływu na innych, przywołanych zostało wiele ciekawych i wymownych przykładów z mediów, reklam i życia codziennego. Dobrze jest być świadomym istnienia takich technik jak „drzwiami w twarz” czy „stopa w drzwi”, by nie stać się ich ofiarą.

    Mimo że dojazd na kampus Morasko i powrót zajęły nam sporo czasu to jesteśmy bardzo zadowoleni z uczestnictwa w prelekcji. Już szykujemy się na kolejny wyjazd 28 lutego, kiedy to dowiemy się nieco więcej o bezpieczeństwie Polski w obliczu terroryzmu oraz kryzysu migracyjnego. Wszystkich zainteresowanych seniorów serdecznie zapraszamy.

Dominika Bazaniak - CAS

 

20180125 125532 20180125 143329 20180125 143506

Logo Projektu

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej