Lato - stawy
Nowy Rok 2016
Nordic - Działkowa
Dzień Pracownika Socjalnego
Wycieczka do Wrocławia
Na polanie
Nordic listopadowy
Rajd rowerowy
Podsumowanie projektu
Rajd do ZOO

Seniorzy na warsztatach kucharskich

W.R włącz . Opublikowano w Informacje z Klubów

      13 czerwca wybraliśmy się na zajęcia kulinarne do poznańskiego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących. Bardzo lubimy te zajęcia, ponieważ są to dla nas nowe wyzwania i nabywanie nowych umiejętności. Poznajemy nowe i smaczne potrawy.

     Tym razem celem spotkania było upieczenie chleba i przyrządzenie zdrowych past. Naszą pracę rozpoczęliśmy od zarobienia ciasta na chleb owsiany. Przez godzinę, gdy chleb był w piecu nagrzanym do 170o, my robiliśmy sześć rodzajów past, miedzy innymi z awokado, z kurczakiem, z czosnkiem. Wszystkie tak smaczne, zdrowe, kolorowe, że nie można było się im oprzeć. Chlebek ostygł, pasty gotowe, więc zaczęła się degustacja i wymiana zdań. Każdy wypowiadał swoją opinię, bo każdy z nas ma inny gust i smak. Byliśmy jednak zgodni, że wszystkie pasty były wyśmienite i każdy znalazł coś dla siebie. To już nasze ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym, dlatego życzymy młodzieży i nauczycielom z Ośrodka udanych wakacji.

Henryka Czerwińska - KMD Jaskółki

SAM 5964

SAM 5950   podczas warsztatów

Logo Projektu

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej