Lato - stawy
Nowy Rok 2016
Dzień Pracownika Socjalnego
Wycieczka do Wrocławia
Na polanie
Nordic listopadowy
Rajd rowerowy
Podsumowanie projektu
Rajd do ZOO
Sfajki1

Akademia Piękna

MT00 włącz . Opublikowano w Warsztaty

Pucu, pucu – chlastu, chlastu …

Te pierwsze słowa dziecięcego wierszyka pasują jak ulał do tego co dzieje się na zajęciach kosmetycznych w naszym Klubie Młodych Duchem, co sprawia wszystkim radość. Wystarczy tarta marchewka, zgnieciony banan, plasterki ogórka i trochę oliwki aby nasze cery były gładkie i ożywione. Do tego perfekcyjny masaż twarzy i dekoltu wykonany kojącymi dłońmi Pani Małgosi + henna na brwi i już możemy zmieniać metryki urodzenia (oczywiście umniejszające nam lat)!!

Pragnę dodać, że wyżej wymienione zabiegi upiększające służą nam jako nauka do samodzielnego dbania o swoją urodę. Ale to nie wszystko co robimy w ramach zajęć naszej Akademii – uczymy się nowości kulinarnych, które wzbogacają naszą codzienną dietę. Przykładem może być pyszna przekąska w postaci pokrojonej w plastry gruszki, przełożonej serem pleśniowym, połączonej w całość wykałaczką i polanej oliwą z oliwek lub z pestek dyni. Pychota. Dołącz do nas – zapraszamy.

Halina Begier - KMD Stokrotki

akademia-piękna

Logo Projektu

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej